Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Accapi

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

ACCAPI

У часи рок-н-роллу, пін-апу, футболок та синіх джинсів, в Італії, амбітний авантюрист Бруно Кьяруттіні вирішив створити дещо, що згодом змінило світ. У 1958 році він засновує компанію Accapi, яка спершу зарекомендувала себе на ринку як виробник шкарпеток для різних споживачів - як військових або туристів, так і для цивільних.

Однак Бруно Кьяруттіні розумів, що треба постійно шукати незвичайні шляхи та ідеї для виготовлення та реалізації продукції, саме тому економічний бум 1960-х років компанія пережила без страху та ризиків. Ба більше, їй вдалося зміцнити позиції на ринку.

У 1980-х роках до компанії приєднується його син - Клаудіо. Він бере на себе роботу над експортом спортивних товарів за кордон. Це дозволяє зробити бренд Accapi відомим на всю Європу.

2000 рік став переломним для компанії, адже було прийнято рішення розширити сферу виробництва та розпочати розробку та виготовлення якісної термобілизни. Це принесло Accapi світову популярність.

У 2008 році компанія придбала нові виробничі сучасні лінії, завдяки чому якість їх продукції неабияк покращилась. Протягом останніх 15 років Accapi значно розширила свій асортимент, у який почали входити не тільки лінійки шкарпеток та термобілизни, а і унікального надсучасного захисту для тіла, який чудово підходить не тільки військовим, а і спортсменам, туристам, тим, хто постійно займається активними діями та потребує додаткого захисту мʼязів та тіла загалом.

Це лінійка Bodyguard, у яку входить спеціальний захист рук, щикотолок, ліктів на колін, а також пресу, стегон, запʼясть тощо.

Вона виготовлена з використанням технології Accapi FIR - волокна, яке розробили у компанії завдяки використанню інфрачервоного випромінювання у діапазоні 4-14 мкм. Завдяки ІЧ прискорюється отримання організмом поживних речовин, виведення токсинів, а також значно пришвидшуються внутрішні та позаклітинні біохімічні процеси людини. Така технологія дозволяє Accapi FIR оптимізувати терморегуляцію та термогенез, збільшувати оксигенацію мʼязів, боротися з неприємними запахами тощо. Продукція з волокнами Accapi FIR неймовірно якісна та підходить для будь-яких ситуацій: як активного спорту, туризму або постійних рухів, так і для повсякденного використання.

Компанія Accapi взагалі постійно вдосконалює свою продукцію, досліджуючи та створюючи нові технології, які покращують їх товари. Наприклад, технологія Adaptive Energy Compression (AEC), яку використовують у створенні різних лінійок компанії, зокрема термобілизні Ergoracing. Особливістю цієї технології є повне забезпечення підтримки ніг, рук, спини, зменшення вібрацій мʼязів та розсіювання енергії. Також одяг, виготовлений за технологією AEC, має функцію водовідведення, що зберігає шкіру сухою навіть після тривалого використання. Така особливість робить цю термобілизну незамінною для тих, хто постійно перебуває у русі та потребує одяг, який не затримуватиме піт.

Переваги термобілизни від Accapi гарантує волокно Nexus ES, яке є у кожній моделі.

Ось декілька фактів про це волокно:

- підтримує мʼязи та суглоби;
- знижує навантаження на мʼязи;
- має неперевершену терморегуляцію;
- відводить вологу;
- підвищує динаміку взаємодії рідин в організмі.

Термобілизна Accapi є результатом багаторічних досліджень, розробок, важких випробувань, активній взаємодії дизайнерів, технологів, фахівців різних сфер.
Однак головним компонентом у створенні продукції є саме людина, адже допоки результат перевірок не буде позитивним, жодна модель не потрапить у продаж.

Саме тому бренд Accapi - це всесвітньо відомий виробник стильної та функціональної продукції, який гарантує тільки високу якість та ідеальну взаємодію своїх товарів з тілом користувачів.

До речі, Accapi є сімейним бізнесом: вже третє покоління родини італійця Бруно Кьяруттіні володіє успішно володіє компанією.
Також Accapi є активним спонсором спортсменів, шосейного велоспорту, мотоперегонів, легкоатлетів тощо.

Розгорнути
Вгору