Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Захисно-розвантажувальне спорядження

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

ЗАХИСНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНЕ СПОРЯДЖЕННЯ У TACTICUA

Одним із ключових компонентів захисту військових, поліцейських, спецслужбовців та інших професійних виконавців ризикованих завдань є спеціальне спорядження, яке захистить від пошкоджень, поранень різних типів, уламків тощо. Воно допомагає забезпечити безпеку та комфорт під час виконання різноманітних завдань.
Проте ця категорія товарів підходить для любителів мілітарі та тактичних ігор, а також для туристів, які люблять активний та екстремальний відпочинок.

ЗАХИСНЕ СПОРЯДЖЕННЯ ТА ЙОГО ТИПИ

Загалом продукцію даної категорії у магазині TacticUA можна розділити на декілька видів:

  • захисне спорядження;
  • розвантуважувальне спорядження;
  • тактична медицина.


Захисне спорядження - це товари, які у першу чергу призначені для захисту тіла від поранень, від зовнішніх подразників, які можуть загрожувати комфортному перебуванню за певних умов або навіть життю.

Захисне спорядження, представлене у нашому магазині, ділиться на такі категорії:

  • плитоноски;
  • бронеплити та бронепластини, їх комплекти;
  • знімні наколінники та налокітники;
  • захист очей та зони навколо них (окуляри, тактичні маски);
  • захист слуху (беруші, активні або протишумні навушники);
  • різні види рукавичок (теплі, зимові, вогнетривкі, тактичні, без пальців);
  • протигази, шоломи.


Розвантажувальне спорядження - це елементи екіпірування, які допоможуть розподілити вагу переношуваних речей, щоб не перенапружувати спину. До цієї категорії входять тактичні пояси, РПС та розвантажувальні жилети.

До тактичної медицини входять як збірні аптечки, так і їх комплектуючі (джгути, турнікети, засоби обробки ран, кровоспинні порошки, бинти, пов'язки тощо), також є ноші.

Звісно ж, у нас можна придбати і різні аксесуари: засоби для догляду за окулярами, кавери для шоломів тощо.

Продукція категорії Захисно-розвантажувальне спорядження поставляється до магазину TacticUA від офіційних постачальників, що є гарантом якості товарів. Серед брендів спорядження варто відмітити компанії Viper Tactical, Kombat Tactical, Direct Action, MFH, Mechanix, Bolle, Defcon 5, Carhartt, Tasmanian Tiger. Кожен із брендів відомий завдяки своєму підходу та ретельності у виготовленні продукції.

Наші фахівці допоможуть обрати найбільш відповідний вашим запитам товар, а також запропонують каву або чай. Ми з повагою відносимося до наших відвідувачів та завжди раді бачити вас у нашому магазині - TacticUA!

Вгору