Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Література

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

ЛІТЕРАТУРА В TACTICUA

Знання, необхідні військовим для ефективного виконання завдань, мають на меті захистити їх та вберегти від отримання травм або навіть смерті. Навчальні посібники з правилами користування тими чи іншими видами озброєння (як вогнепальна зброя, так і різноманітна техніка), довідники командирів різних родів військ, посібники з основами використання озброєння іноземного виробництва, книги з описом та навчанням тактиці, медицині, розвідці та контррозвідці та багато інших інформативних книг, посібників, довідників - все це можна знайти у каталозі літератури TacticUA!

КНИГИ, ПОСІБНИКИ, ДОВІДНИКИ, КЕРІВНИЦТВА

Команда TacticUA пропонує широкий вибір книг різного направлення:

  • керівництва та настанови зі стрілецької справи з описами різних гранат, гранатометів, кулеметів, мінометів тощо;
  • посібники з тактичної підготовки та медицини для різних родів військ;
  • довідники з навчання розвідці;
  • навчальні посібники з детальним описом роботи снайперів;
  • книги з виживання як від відомих іноземних авторів з багаторічним досвідом, так і ті, що були створені за підтримки керівництва МО України;
  • довідники для командирів підрозділів різних видів військ та багато інших.


Здебільшого книги з нашого каталогу були розроблені та видані різними видавництвами за підтримки керівництва нашої країни - МО України, ГУР МО України, різних воєнних інституцій тощо. Кожен посібник, настанова чи керівництво містить у собі багато інформації на задану тематику, яка детально описана на сторінках, подеколи - з наочними ілюстраціями для кращого розуміння описів ситуацій чи елементів різних видів озброєння.

Варто зазначити, що література нашого магазину підходить не тільки військовим. Вона стане у пригоді й тим, хто цікавиться військовою справою та різними видами озброєння, хоче краще розуміти тактику ведення боїв, що допоможе навіть поцінувачам страйкболу або пейнтболу, або ж хоче знати основні правила домедичної допомоги.

Наші фахівці в TacticUA із задоволенням проконсультують вас та допоможуть обрати ту літературу, яка вам необхідна, аби стати більш обізнаним та краще розуміти специфіку вашої роботи.
Обирайте кращу літературу тільки у TacticUA!

Вгору