Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Тактична медицина

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА У TACTICUA

TacticUA - це інтернет-магазин військового й тактичного спорядження, який пропонує широкий асортимент товарів для ведення бойових дій, служби в армії або силових структурах, та навіть під час активних видів відпочинку (риболовля, туризм, полювання тощо). Однією з таких категорій є тактична медицина, яка є необхідною для військових, представників спеціальних та рятувальних служб, а також поціновувачів екстремальних видів відпочинку та тих, хто працює у схожих умовах.

Тактична медицина містить спеціальні засоби, що призначені для надання самодопомоги в разі ситуацій, які загрожують не тільки здоров'ю, а й життю людини. За допомогою таких засобів можна зупинити кровотечу, зафіксувати зламану кінцівку, знеболити, або ж забезпечити першу медичну допомогу у разі виникнення небезпечних для здоров'я та життя людини ситуацій.

У магазині TacticUA можна знайти широкий вибір товарів для тактичної медицини, зокрема:

  • джгути-турнікети, які є незамінними у разі необхідності зупинити кровотечу;
  • засоби для надання допомоги за різними видами пошкоджень (кровоспинні порошки, бинти, оклюзійні пов'язки, рятувальні покривала, бинти для тампонади тощо);
  • готові аптечки з необхідними засобами надання першої допомоги;
  • ноші;
  • медичні сумки (підсумки).


Серед виробників засобів тактичної медицини TacticUA обирає тільки найкращих, серед яких слід виділити Sam Medical, Tasmanian Tiger, Paramedic, Beacon Medical LLC, TecMed Solutions, North Amerian Rescue тощо. Для тих, хто прагне бути готовим до будь-якої непередбачуваної ситуації, товари з категорії тактичної медицини від TacticUA стануть незамінними помічниками. Завдяки якісним матеріалам виготовлення та зручній конструкції засобів такмеду процес надання медичної допомоги легкий та максимально ефективний.

Усі товари цієї категорії відповідають вимогам якісної та надійної медичної апаратури і готові допомогти у будь-якій небезпечній ситуації. Необхідність у тактичній медицині не завжди передбачувана, проте при її виникненні наш магазин стане найкращим партнером для вас.

Вгору