Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Бронепластини, балістичні пакети

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

БРОНЕПЛАСТИНИ ТА БАЛІСТИЧНИЙ ЗАХИСТ У TACTICUA

TacticUA - магазину військового та тактичного одягу та спорядження, який спеціалізується на продажі якісного одягу та засобів захисту та надання медичної допомоги, а також військової літератури та інших видів екіпірування. У нас можна знайти все необхідне для забезпечення своєї безпеки та безпеки інших людей. І однією з найважливіших категорій товарів нашого магазину є бронепластини.

Бронепластини - це захисні елементи, які додаються в конструкцію бронежилета та забезпечують додатковий механічний захист тіла людини від вражаючих елементів, таких як холодна зброя, дріб, кулі, осколки бомб та снарядів. В TacticUA ви можете знайти широкий вибір бронепластин, які забезпечать максимальний захист. Є бронеплити стандартних розмірів, є збільшені, або моделі для жінок, які перебувають на військовій службі.

Окрім бронепластин, у нашому магазині є також балістичні пакети - це набір захисних матеріалів, призначений для захисту людей від куль та інших балістичних загроз. У TacticUA ми пропонуємо балістичні засоби захисту, виготовлені з надвисокомолекулярного поліетилену, або НВМПЕ, який має високу міцність та ефективність у захисті.

У нашому магазині ви можете знайти бронепластини та балістичні пакети від провідних виробників, які гарантують якість та надійність продукції. Вся продукція представлена у цій категорії товарів виготовляється згідно з ДСТУ та іншими стандартами, зокрема стандартами НАТО та іншими, які гарантують якісний та ефективний захист від можливих поранень різного типу.

Вгору