Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Плитоноски

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

ПЛИТОНОСКИ В TACTICUA

У магазині TacticUA представлена категорія товарів "Плитоноски", яка є необхідним елементом спеціального екіпірування для військових, поліцейських, охоронців та співробітників силових структур.

ЩО ТАКЕ ПЛИТОНОСКА?

Плитоноска - це виріб, виготовлений зі спеціальної дуже міцної тканини - поліамідного волокна, з високою щільністю (500-600D і вище). Основою такого матеріалу може слугувати кордура, нейлон, поліестер. Плитоноска залежно від моделі використовується як чохол для бронеплит та балістичних пакетів, які забезпечать захист тіла від вражаючих елементів, таких як кулі, холодна зброя, уламки від вибухових пристроїв або пошкоджених елементів навколишнього середовища тощо.

В TacticUA представлені плитоноски різних розмірів та форм, що дозволяє підібрати необхідний варіант для кожного клієнта. Серед товарів нашого каталогу слід виділити наступні моделі:

  • Плитоноска U-WIN PRO зі швидким скиданням 25х30 з камербандами під балістичні пакети. Неперевершена якість матеріалу з кордура 1000D, водонепроникна, з фукнцією швидкого скидання.
  • Плитоноска зі швидкоз'ємною системою, без підсумків від UKRTAC. Якісна та популярна модель від відомого українського виробника UKRTAC.
  • Плитоноска зі швидкоз‘ємною системою “Архангел EVO” SOF від АТАКА. Одна з найкращих моделей, представлених у даній категорії. Завдяки кордурі 500D плитоноска легка та комфортна у тривалому носінні, має NIR просочення та демпферну систему "КАП".


Крім плитоносок українських брендів, у нашому каталозі можна також віднайти моделі й від іноземних виробників, таких як Direct Action, Yakeda, Kombat Tactical, Viper Tactical, Tasmanian Tiger тощо.
В TacticUA всі плитоноски відповідають вимогам та стандартам, що застосовуються військовими та силовими структурами, а також охоронними службами. Компанія надає гарантію якості та надійності своїх товарів, що підтверджується відповідними сертифікатами та ліцензіями.

Замовивши плитоноски в TacticUA, ви зможете бути впевнені в їх якості та надійності. Перемагайте ворога разом із TacticUA!

Вгору