Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Електроніка та засоби зв'язку

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

ЕЛЕКТРОНІКА ТА ЗАСОБИ ЗВ'ЯЗКУ В TACTICUA

Магазин тактичного та військового спорядження TacticUA пропонує відвідувачам широкий асортимент різноманітних товарів, які стануть у пригоді військовим, цивільним, туристам, робітникам різних сфер діяльності, співробітникам спеціальних та рятувальних служб, а також у побуті. До таких товарів належать одяг, взуття, різне спорядження та екіпірування (від бівачного спорядження для будь-яких обставин до тактичних рюкзаків, підсумків, кобур та збройових ременів), і, звісно ж, різноманітний вибір електронних пристроїв, призначених для різних задач.

ЛІХТАРИКИ, ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ ТА РАЦІЇ

Наш магазин допоможе вам у виборі найкращого пристрою для освітлення навколишнього середовища. До таких можна віднести як звичайні ліхтарики різних типів, так і спеціальні тактичні, які мають декілька функцій та допоможуть військовим більш ефективно виконувати завдання.

Пристрої для освітлення, які представлені у нашому каталозі, розділено на такі категорії:

  • Нагрудні ліхтарі;
  • Налобні ліхтарі;
  • Підвісні ліхтарі;
  • Ручні ліхтарі;
  • Тактичні ліхтарі;
  • Фосфорні ліхтарі.


Кожна з цих категорій містить у собі моделі, які призначені насамперед для освітлення приміщень або місцевості навколо користувача. Однак є деякі види ліхтарів, які мають ширше коло застосування. Це моделі, які містять у собі функції стробоскопа, ІЧ-світлодіоди, або просто діоди різного кольору, які допоможуть військовим або рятувальним службам у виконанні їх обов'язків.

Також у нашому асортименті є портативні зарядні станції, а також павербанки, які допоможуть зарядити ваші електронні пристрої у випадку відсутності стабільного доступу до електромережі. А якщо вам необхідно генерувати електроенергію, то у нас є інверторні генератори різної потужності, а також сонячні панелі, завдяки яким можна мати електроенергію навіть в умовах природного середовища!

Для якісного зв'язку зі своїми побратимами військові потребують рації, адже саме вони є основними пристроями для спілкування солдатів. У нашому магазині можна знайти якісні моделі сучасних рацій, які стануть у пригоді військовим, а також представникам поліції та спеціальних служб.

Тут, в TacticUA, ми приділяємо увагу якості продукції, яку можемо запропонувати, а тому закуповуємо товари тільки в офіційних виробників, що є гарантом оригінальності та довговічності кожної моделі з каталогу. Серед компаній, з якими ми співпрацюємо, є всесвітньо відомі бренди Streamlight, MACTRONIC, Helikon-Tex, Ledlenser, Baofeng та багато інших.

Обирайте тільки оригінальну продукцію, щоб бути впевненим у її якості! А команда TacticUA із задоволенням допоможе обрати моделі на ваш смак та згідно з вашими потребами!

Вгору