Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Розвантажувальні системи

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

РОЗВАНТАЖУВАЛЬНІ СИСТЕМИ В TACTICUA

Розвантажувальні системи - це важлива складова тактичного спорядження для військових, поліцейських та інших силових структур. Це елементи екіпірування для військових та представників спеціальних служб, які необхідні для рівномірного розподілення ваги та об'єму спорядження на тіло користувача, забезпечуючи максимальний комфорт та ефективність виконання завдань. У цій категорії товарів у магазині TacticUA представлені такі товари як жилети розвантажувальні, тактичні пояси та ремінно-плечові системи (РПС).

Ремінно-плечова система - це сучасний спосіб розвантаження індивідуального спорядження. Ця система складається зі спеціального пояса та двох плечових ременів з карабінами, які забезпечують кріплення необхідного спорядження.
Тактичний пояс - це незамінний елемент спорядження для військових та поліцейських. Тактичний пояс виготовлений зі спеціальних матеріалів, які дозволяють не тільки рівномірно розподіляти вагу спорядження, але й забезпечувати додатковий захист від ударів та поранень. В залежності від моделі, на тактичний пояс можна закріпити різні типи кобур, кобури для магазинів, пістолетів, кобури для ніжів, мультитулів та іншого спорядження.
Жилет розвантажувальний - це спеціальний тип жилета, призначеного для розподілу ваги та об'єму спорядження.

Популярні моделі категорії:

  • Тактичний ремінь MOLLE від Defcon 5. Якісний ремінь від популярного італійського бренду з пряжками DURAFLEX та водовідштовхувальним матеріалом виготовлення щільністю 1000D;
  • Ремінь плечовий від Defcon 5. РПС зі системою MOLLE, виготовлений з водовідштовхувального нейлону 1000D.
  • Ремінно-плечова система від U-WIN. Якісна РПС від українського виробника зі спеціальної кордури 1000D; містить у собі систему MOLLE, кишеню для балістичного пакета та регулювання від 85 до 130 см;
  • Пояс бойовий МАНУЛ від TurGear. Матеріал виготовлення - Cordura, система MOLLE, посилені закріпкові шви, кишені для балістичних пакетів.


Також є моделі від Direct Action, Kombat Tactical, Viper Tactical, Helikon-Tex тощо.
Ми піклуємося про наших клієнтів, а тому обираємо тільки перевірених постачальників та представників компаній-виробників продукції.
Обирайте тільки найкраще! Обирайте TacticUA!

Вгору