Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Defcon 5

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

DEFCON 5

Італійський бренд Defcon 5 спеціалізується на створенні якісного та міцного одягу, спорядження, яким можна користуватись як у повсякденному житті, так і у воєнний час, під час проведення тактичних операцій, або ж співробітниками спеціальних служб.

Назва ж компанії походить від абревіатури DEFCON - DEFense readiness CONdition, що перекладається як "готовність оборони". Це шкала готовності ЗС США.
Всього є 5 рівнів протоколу DEFCON, кожен з яких відповідає готовності бойових та армійських формувань до оборони держави.

Стандартний протокол - DEFCON 5, який зменшується пропорційно посиленню військової обстановки.

Загалом є сім рівнів - шкала LERTCON, від аLERT CONdition. У цю шкалу входять 5 рівнів DEFCON та два рівня EMERGCON, від EMERGency CONdition - надзвичайний стан. Останній оголошують у двох випадках:

- Defense Emergency, або Загальна загроза. Оголошується у разі масштабного нападу на США та / або їх союзників, та / або відкриті агресивні дії проти США;
- Air Defence Emergency, або Повітряна загроза. Оголошується у випадку, якщо на території Канади, США або Гренландії великомасштабна ворожа авіа- або ракетна атака неминуча, можлива, або вже відбувається.

Щодо 5ти рівнів DEFCON. Вони відображають рівень готовності військових формувань, де 5 - це звичайна військова готовність, яка відповідає мирному часу.

Рівень DEFCON 4 майже як і 5, однак розвідувальні служби працюють у посиленому режимі. У часи холодної війни США провела на рівні DEFCON 4.

А от рівень DEFCON 1 - це рівень максимальної боєздатності, який означає, що США перебуває за крок від повномасштабного військового конфлікту з можливим використанням зброї масового ураження.
Цей рівень ніколи не був активним, однак у листопаді 1983 року під час 10-денних командних навчань НАТО "Дослідний лучник" у Західній Європі DEFCON 1 був активований для перевірки роботи всіх необхідних служб у разі даного рівня тривоги.

Defcon 5 обрав саме таку назву, адже так він доводить, що пріорітетом компанії є найвища якість за будь-яких обставин!

Розгорнути
Вгору