Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Direct Action

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

DIRECT ACTION

Всесвітньо відома польська компанія Helikon-Tex, бажаючи розширити свої позиції на ринку, у 2014 році запустила новий проєкт під назвою Direct Action.
Даний бренд був створений для реалізації досвіду представників спецпідрозділів у першокласне та дуже якісне спорядження.

Direct Action виготовляє вузьконаправлену продукцію, яка призначена здебільшого для елітних поліцейських та військових підрозділів. Так як цей бренд є відгалуженням від Helikon-Tex, він має можливість використовувати потужності та технології Helikon-Tex. Це означає, що Direct Action створює товари, використовуючи високоякісні матеріали та фурнітури таких брендів, як YKK, Codura, Duraflex тощо.

Перші лінійки спорядження від Direct Action створювались спільно з ветеранами спецназу US Navy SEAL Team 3 та JW Grom!

Спорядження виготовляється як з матеріалу Cordura, так і з інших сировин високої якості та зносостійкості.
Також під брендом Direct Action було створено новий дизайн вентильованої спинки Combat Vent System, до складу якого входить перфорована пінка та сітчастий матеріал, що покращує повітропроникність та вентиляцію.

Бренд Direct Action - це черговий доказ якості, стилю та відповідальності у створенні військового та спеціального спорядження від наших польських сусідів!

Розгорнути
Вгору