Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Gerber

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

GERBER

У 1939 році Джозеф Гербер, тоді ще власник невеликого рекламного бізнесу та поцінувач якісних та стильних ножів, замовив в одного майстра ножі як сувеніри для своїх партнерів. Отримавши своє замовлення, він був вражений, наскільки якісно воно було виконане.

І це змінило все.

Гербер задумався над тим, що якісні ножі досить важко знайти, а вони стануть у нагоді кожному і у різних випадках та ситуаціях.
Так і була створена компанія Gerber - бренд, який займається виробництвом мультитулів, ножів, а також інших інструментів для професійної діяльності, туризму, спорту, активного відпочинку тощо.

Так як Джозеф розумів, що треба створювати продукти, які вирізнятимуться з-поміж схожих товарів на ринку не тільки якістю, а і стилем та дизайном, він залучував кращих фахівців у цій галузі. У Gerber працювали багато майстрів, які вже зарекомендували себе серед відомих поцінувачів та колекціонерів ножів. Серед таких спеціалістів варто виділити Ріка Хайндерера, Блекі Коллінза, Метта Ларсена, Боба Лавлесса.

Постійно розвиваючись, компанія розробляла нові технології, функції та нововведення, які покращували якість продукції.
Наприклад, до числа розробок компанії належить механізм блокування автоматичних лез, а також унікальний фіксатор - "Bolt Action", який був створений для мультитулів.

Bolt Action Lock - це спеціальний механізм, сутність роботи якого полягає у взаємодії пластини, болта та пружини. Коли клинок приводять у робочий стан, пластина входить у паз на пʼяті і тисне на неї за допомогою пружини. Це - гарантія надійного кріплення леза та підвищення стійкості до тиску. Під час складання ножа треба відтягнути важіль, який знаходиться на плашці рукоятки. Це відведе пружину, що вивільне пластину та дасть змогу скласти лезо. Після закриття клинка у рукоятку пластина повертається у сво вихідне положення та наново блокує пʼяту.
Такий тип замку забезпечує повноцінну фіксацію леза в обох положеннях та гарантує якість та безпеку під час зберігання виробу навіть у кишені.

Також Gerber виготовляє мультитули, які за декілька років після початку їх створення стали одними із найбільш якісних та найбільш продаваних у світі!

Однак найбільшої уваги заслуговує унікальна колекція продукції Gerber - Bear Grylls Survival.
Дана колекція - це серія інструментів, яка була розроблена провідними фахівцями компанії у співпраці з Беаром Гріллсом - мандрівником-екстремалом та колишнім службовцем британського спецназу SAS, який став всесвітньо відомим завдяки телепередачі Born Survivor: Bear Grylls на каналі Discovery.
Маючи величезний досвід у виживанні, він дав поради щодо того, які повинні бути ножі, ліхтарі, мультитули, точила, щоб вони стали у нагоді за найскладніших умов, обставин та ситуацій.
Кожен з інструментів колекції Gerber Bear Grylls Survival продається з інструкціями, які склав особисто Беар Гріллс.

На сьогоднішній день бренд Gerber - це компанія, відома на весь світ своєю якісною та довговічною продукцією, яка вирізняється стилем, крутим дизайном, та простотою в експлуатації.

Розгорнути
Вгору