Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Helikon-Tex

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

HELIKON-TEX

Сусідня з нами держава, з якою Україна підтримує дуже теплі стосунки - Польща - завжди була винахідливою, та з особливою ретельністю ставилась до створення будь-якої продукції. Результатом такого відношення до створення різних продуктів стала поява бренду Helikon-Tex, який майже за 50 років став популярним на весь світ, постійно розширюючи свою сферу впливу на ринку як військового одягу, так і одягу для цивільних, зокрема у стилі мілітарі.

Helikon-Tex був заснований у 1983 році у польському селищі Мієкін, що неподалік від Вроцлава. Спершу компанія займалась роздрібною торгівлею надлишків товарів інших компаній, однак у 1995 році оголосила про запуск власного виробництва, а у 1998 році, врешті решт, повністю відмовилась від торгівлі надлишками.

Однак саме 1999 рік став переломним для компанії та бренду. Так як протягом кінця 90-х років дуже зростала невідповідність між тодішніми рішеннями військового спорядження та новими потребами сучасної армії, власник компанії Гжегож Мєщак, вирішив піти на ризикований крок - розпочати виробництво власних ліній сучасного та якісного парамілітарного та військового спорядження та одягу. І тоді, якраз у 1999 році, був запущений відділ досліджень і розробок, у яких приймали участь професіонали даної сфери.

Після створення першої продукції для військових, а також лінії мілітарі стилю для цивільних, впізнаність компанії почала швидко зростати, і почався злет Helikon-Tex з майже щорічними досягненнями, результатами розвитку та постійного вдосконалення:

1. 2004 рік: запущена розробка та виготовлення уніформи Special Forces Uniform (SFU).
2. 2008 рік: Helikon-Tex переїхав у поточне місце знаходження.
3. 2009 рік: дебют на виставці IWA.
4. 2013 рік:
- відкриття філії у США;
- початок співпраці з Hyde Definition - брендом, який розробляє камуфляжі: це дозволило Helikon-Tex отримати доступ до масок Badlands, Snowdrift, SandStorm та PenCott: GreenZone.
5. 2014 рік: оголошення про початок співпраці з GORTAT TEAM.
6. 2015 рік: компанія потрапила до:
- рейтингів Effective Company 2015 та Światowa Firma – Worldwide Company 2015;
- списку Business Powers 2015.
7. 2016 рік:
- заснування стрілецької команди "Helikon-Tex";
- отримання нагороди Business Gazelles 2016.
8. 2017 рік: запуск власного роздрібного каналу через свій інтернет-магазин.
9. 2018 рік: відкриття нового офісу у м. Вроцлав.

Бренд Helikon-Tex користується чималим попитом у світі завдяки своїй якості, ретельній перевірці продукції перед реалізацією, та клієнтоорієнтовністю.
Завдяки цим якостям бренд був використаний у серіалі від Netflix - "Картковий будинок", а також у науково-фантастичному серіалі Halo: Nightfall.

Компанія активно займається благодійністю, соціальною діяльністю, та спонсорством. Зокрема, вона активно бере участь у різних заходах, здебільшого виживального та військового характеру. Наприклад, Helikon-Tex був спонсором баскетбольних ігор Gortat Team проти Wojsko Polskie, полевих ігор Selekcja та тренінгів з надання першої допомоги OFA Jura. Також бренд є спонсором стрілецьких команд, які успішно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях (стрілецька команда та команда снайперів Helikon-Tex).

Розгорнути
Вгору