Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Leatherman

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

LEATHERMAN

У 1975 році Тімоті С. Летерман, тоді ще тільки авантюрний випускник Університету штату Орегон за фахом інженер-механік, подорожуючи разом із дружиною Близьким СХодом та Європою, зіткнувся з проблемою, коли треба було постійно ремонтувати свою стару та неодноразово несправну автівку Fiat 600 за допомогою простого кишенькового ножа. У додаток до автівки була ще й погана сантехніка у готелях, що, врешті решт, змусило його задуматися над створенням власного багатофункціонального інструменту, який стане у нагоді за різних ситуацій.

Перші зразки своїх мультитулів Летерман створив у 1976 році, тоді вони були виготовлені з дерева та картону. Однак розуміючи, що для такого інструмента треба використовувати метал, він звернувся до свого зведеного брата, який навчив Летермана працювати з металами. Так, у 1980 році був створений перший зразок мультитула, який отримав назву Mr. Crunch. Отримавши патент США US4238862, вже через 4 дні про його винахід пишуть у The New York Times, що дає йому чимале натхнення у подальшому розвитку своїх творінь.

Так, у 1983 році, Тімоті С. Летерман, разом зі своїм другом по коледжу та добрим другом - Стівом Берлінером - створює бренд Leatherman. У цьому ж році Тім створив новий інструмент - PST (Pocket Survival Tool - кишеньковий інструмент для виживання). Перша партія у кількості 250 шт. PST була виготовлена для компанії Cabela спільно з компанією Early Winters. У 1984 замовлення складалося вже з 500 PST.

За 1984 рік Leatherman, завдяки додатковій продукції та потужностям, продали майже 30 000 інструментів. В результаті феноменального успіху та постійного потоку нових клієнтів, у 1992 році компанія відкриває власний завод, і до 1993 року кількість проданих продуктів сягнула 1 000 000!

У 2005 році була розроблена перша лінійка складаних ножів.
У 2007 році був відкритий перший роздрібний магазин у Портленді. У цьому ж році засновник бренду - Тім Летерман - потрапив у зал слави журналу Blade у знак визнання за неабиякий внесок у дизайн та історію столових приборів.
У 2011 році компанія придбала бренд Led Lenser, який займається виготовленням ліхтарів.

Сьогодні основна продукція від Leatherman - це ножі та багатофункціональні інструменти, зокрема мультитули. Здебільшого інструменти виготовляється навколо плоскогубців, до яких додатково приєднують до 21 інструмента, які знаходяться у ручках виробів. Інструментами може бути будь-що: звичайні або електричні щипці, відкривачки, викрутки, ножі, кусачки, пилки тощо. Головною перевагою серед інших виробників схожих пристроїв є унікальна технологія вбудованого механізму безпеки, завдяки якому фіксується відкрите положення інструмента, що полегшує його використання. Також є лінійка складаних ножів Crater, моделі яких мають від 2 до 4 інструментів.

Також компанія Leatherman має спонсорську угоду з футбольною командою з Вищої футбольної ліги - Portland Timbers. Вона є спонсором майки для талісмана цієї команди - "Тімбер Джоуї".

Розгорнути
Вгору