Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Silva

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

SILVA

Майже 100 років тому - у 1932 році - три брати-винахідники, чемпіони Швеції з орієнтування - Арвід, Алвар та Бйорн К'єльстрьоми - вирішили змінити світ. У ті часи компаси не мали обмежувачів, які утримували б стрілку від коливань. Брати зібрали до купи свої знання та досвід, і у 1933 році створили перший у світі компас, який був наповнений рідиною. Основна пластина транспортира їх компаса дозволяла брати точніші пеленги з карти, а стрілка ж переставала рухатись протягом 4 секунд проти 30 секунд у старих компасах.
Прилад складався з таких основних елементів:
- колби, заповнена рідиною, з магнітною стрілкою;
- прозорої основи з маркуючими лініями;
- подвійного градуювання (градуси і румби).

З того часу конструкція компаса майже не змінилась, а винахід був проривом та став глобальним стандартом сьогоднішньої навігації!

У 1935 році К'єльстрьоми представили світу свій перший ліхтар - Zeiler. Незважаючи на те, що налобні ліхтарі вже існували - з початку 1900-х років, вони були не настільки потужними, і через 12 годин активного використання вони виробляли менше 5 люменів. Крім того, їх щодня треба було перевіряти на наявність дефектів. Перший ліхтар від SILVA - Zeiler - був потужнішим та значно якіснішим.

Протягом наступних років бренд SILVA покращував свою продукцію та створював нові вироби, щоразу дивуючи користувачів та весь світ:

- 1939 рік: випуск першого дзеркального компаса з базовою пластиною з рідинним демпфером. Завдяки цьому можна побачити обʼєкт або напрям водночас із капсулем компаса, а вирівняні контрольна точка та циферблат допоможуть точніше орієнтуватись.
- 1960 рік: презентація першого наручного компаса - Globe Trotter. Компас з алюмінієвим корпусом та червоно-білою стрілкою з підсвіченим маркером півночі, а також довгий ремінь зі шкіри, що довзоляло носити компас поверх зимового одягу. Це зробило дану модель незамінною для альпіністів та туристів.
- 1971 рік: один із братів - Бьорн К'єльстрьом - став одним зі співзасновників Федерації спортивного орієнтування США. Ця посада зробила його дуже впливовим благодійним діячем та тим, хто популяризував у США орієнтування на місцевості за допомоги карти та компаса.
- 1981 рік: компанія SILVA випустила свій перший морський компас - електронний навігаційний прилад.
- 1992 рік: SILVA розробила та створила перший у світі портативний GPS зі вбудованим цифровим компасом. GPS мав різні режими, наприклад, навігацію у певному напрямку, пошук поточного положення, збереження шляхових точок тощо. Антена була вбудована, а разом із чутливістю приймача прилад можна було використовувати у найскладніших та найекстремальніших ситуаціях.
- 2008 рік: розробка унікальної технології подвійного світлового променя з адаптацією до роботи людських очей у темряві. Технологія отримала назву Intelligent Light.

У 2015 році SILVA презентувала незвичну функцію - Flow Light, завдяки якій світлове зображення можна плавно налаштовувати рухом ліхтаря вгору або вниз, завдяки чому ліхтарі можна використовувати у різних видах діяльності.

2016 рік приніс дві моделі компасів - Ranger та Expedition, кожна з яких має глобальну стрілку. Завдяки цьому компас працює ефективно незалежно від місцезнаходження користувача.
Ці моделі стали культовими, що зробило їх візитними картками бренду!

Сьогодні бренд SILVA всесвітньовідомий та асоціюється із стабільністю, високою якістю та стилем!

Розгорнути
Вгору