Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Слава Україні! Героям Слава!
0
Мій кошик

Tasmanian Tiger

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

TASMANIAN TIGER

Комплексна розробка продукції завжди орієнтується перш за все на вимоги, потреби та бажання користувачів. Німецька компанія Tasmanian Tiger керується саме цими базовими законами, що гарантує найвищий рівень якості продукції та її неповторну унікальність!

Бренд Tasmanian Tiger займається насамперед виготовленням поліцейського та військового обладнання, одягу та спорядження. Вся продукція розробляється, виготовляється та перевіряється на власних потужностях компанії, завдяки чому якість товарів від Tasmanian Tiger стабільно висока.

Особливістю бренду є відкрита заводська програма, яка викликає довіру інших компаній, та дозволяє будь-кому, хто має бажання, відвідати фабрику у робочий час. Також компанія співпрацює тільки з відомими та перевіреними субпостачальниками, які пройшли загартовування роками.

Дещо про досягнення бренду:
- Tasmanian Tiger - перша компанія в Європі, яка почала використовувати матеріал Cordura 700D;
- Кожен завод компанії має сертифікат SA8000, який відповідає міжнародним соціальним стандартам;
- Забезпечує федеральну оборону Німеччини рюкзаками першої допомоги.

Назва ж бренду походить від славнозвісного звіра, який володарював в Австралії - тасманійського тигра, або тасманійського вовка. Розміром з маленького вовка, він був найбільшим сумчастим хижаком на континенті. Однак з 30-х років ХХ століття тасманійський тигр вважається вимерлим. У 1966 році було відкрито заповідник для тварин, щоб забезпечити їм територію відступу та таким чином зберегти вид. І хоча з тих часів ніхто більше не бачив жодного звіра цього виду, є легенда, що він ховається від людських очей, відновлюючи свій рід.

У цій міфічній легенді проявляються специфічні якості тварини – воля до виживання, мисливський інстинкт, ідеальне маскування, кмітливість, сила та наполегливість. Ці якості спонукали дати продуктам назву Tasmanian Tiger!

Розгорнути
Вгору